Author: a***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: La calidad es buena , por el precio está súper bien
顏色: 咖啡棕
Price: HK$149.00
| Color | Coffee Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| 淨重 | 175 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 21 cm |
| SKU | sb2211276262085765 |
Author: a***l
Date:
Review: La calidad es buena , por el precio está súper bien
顏色: 咖啡棕
Author: c***3
Date:
Review: וואו קנינו לחתונה של אחי, יפות, איכותיות, מדהימות !!!!!!!!!!!!! קיבלנו המון מחמאות
顏色: 卡其色
Author: a***6
Date:
Review: perfecta para mi disfraz, buena calidad.
顏色: 咖啡棕
Author: Y***e
Date:
Review: Ele me encanto la neta 10/10 súper buena calidad lo recomiendo
顏色: 咖啡棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.