Author: v***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 他這家沒有香味但是還不錯用摸起來不會硬
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Price: HK$19.00
Original Price: HK$29.00
| Texture | Gel |
| Hair Type | All |
| Color | Clear |
| Type | Hair Edge Control Products |
| Hair Concern | Shine Enhancing |
| 淨容量 | 15 ml |
| 淨重 | 15 g |
| 長度 | 2.7 cm |
| 寬度 | 2.6 cm |
| 高度 | 1.85 cm |
| SKU | sb25060674002656242 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 7407051 people said the quality is very good!
Author: v***8
Date:
Review: 他這家沒有香味但是還不錯用摸起來不會硬
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: T***l
Date:
Review: 還沒使用
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: y***2
Date:
Review: 還沒開始使用 看著很可愛又粉紅色喜歡💕
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: 9***7
Date:
Review: 超好看!各位姐妹放心衝!!!!!!!!!
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.