Author: c***合
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這是回購的商品 保濕很好 推薦
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Price: HK$20.00
Original Price: HK$30.00
| Texture | Balm |
| Color | Baby Blue |
| Type | Face Cream |
| Skin Type | All Skin Types |
| Benefits | Non-Acnegenic |
| Effect | Moisturizing |
| 淨容量 | 6 ml |
| 淨重 | 33.7 g |
| 長度 | 3 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 6.6 cm |
| SKU | sb25090150562426506 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 1413592 people said the quality is very good!
Author: c***合
Date:
Review: 這是回購的商品 保濕很好 推薦
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Author: a***9
Date:
Review: 剛收到 還沒被使用 期待著使用後的效果
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Author: j***2
Date:
Review: 很方便攜帶使用,隨時可塗抹,是個很實用的補粧保養品!
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Author: v***6
Date:
Review: 剛收到還沒使用希望可以一如既往的購買產品的品質
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.