Author: 揉***揉
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 價格也很實惠真的大愛他家產品
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Price: HK$36.00
| Color | Clear |
| Finish | Matte |
| Benefits | Alcohol-Free |
| 高度 | 12.5 cm |
| 長度 | 2.1 cm |
| 寬度 | 2.1 cm |
| 淨容量 | 10 ml |
| SKU | sb2402219477397590 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 9633941 people said the quality is very good!
Author: 揉***揉
Date:
Review: 價格也很實惠真的大愛他家產品
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: 8***5
Date:
Review: 尚可尚可尚可尚可尚可
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: 洛***花
Date:
Review: 還沒用希望好用(. ❛ ᴗ ❛.)
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: y***n
Date:
Review: 好看好用,值得推薦的購物平台
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.