Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還沒開來使用,期待牙齒可以變白
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$19.00
Original Price: HK$29.00
| Texture | Gel |
| Function | Deep Cleaning |
| Color | White |
| Type | Teeth Whitening Drops |
| 長度 | 2.5 cm |
| 寬度 | 1.6 cm |
| 高度 | 12.7 cm |
| 淨重 | 2 g |
| SKU | sb2311210770403019 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 1750976 people said the quality is very good!
Author: s***a
Date:
Review: 還沒開來使用,期待牙齒可以變白
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 1***2
Date:
Review: 很便宜很划算可以買~~下次會回購
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: j***e
Date:
Review: 使用起來很方便,不會有異味
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: m***e
Date:
Review: 還沒用不知道效果希望好用。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.