Price: HK$21,983.00
| Color | Red and Black |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Output Resolution | 3840*2160 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Device Interface | USB |
| RAM | 16GB |
| Built In Storage | 825GB |
| SKU | se25052234718780777 |
Brand Name: PlayStation
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/PlayStation-sc-014435495.html
Quality: 8868422 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.