Author: A***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very beautiful and the color is 2
顏色: SNatural
Price: HK$265.00
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 95 g |
| 長度 | 15.24 cm |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| SKU | sb2212261808755696 |
Author: A***1
Date:
Review: very beautiful and the color is 2
顏色: SNatural
Author: t***0
Date:
Review: beautiful ❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: S1/4
Author: b***i
Date:
Review: will figure out how to style this when i wanna wear it. comes with a bit of a smell though, i hope that comes off when i wash it with shampoo... 💯😊
顏色: SNatural
Author: s***l
Date:
Review: I don't know how to style it but its cute I think itit's human hair maybe 🤔
顏色: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.