Price: HK$40.00
Original Price: HK$134.29
Summer White by Avon is a Floral fragrance for women. Summer White was launched in 2011. Top notes are Aldehydes, Grapefruit and Freesia; middle notes are Jasmine, Lily-of-the-Valley, Orange and Orchid; base notes are Musk and Sand basealwood.
| Material | Glass |
| Scent Type | Floral |
| 長度 | 3.5 cm |
| 寬度 | 3.5 cm |
| 高度 | 18 cm |
| 淨重 | 50 g |
| 淨容量 | 50 ml |
| SKU | sb25062918155743671 |
Brand Name: Avon
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Avon-sc-014485210.html
Quality: 7816984 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.