Author: R***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works great!!!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: HK$40.00
| Color | Multicolor |
| Texture | Pressed Powder |
| Benefits | Smudge Proof |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| 高度 | 1.4 cm |
| 長度 | 13.3 cm |
| 淨重 | 20 g |
| 寬度 | 6.7 cm |
| SKU | sb2305279853786666 |
Author: R***o
Date:
Review: Works great!!!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: r***8
Date:
Review: 款式材質很好值得回購.色澤無誤,出貨速度超快快.讚讚讚
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: j***0
Date:
Review: 整體非常有質感 裡面有沒有碰撞到
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 0***3
Date:
Review: 上妝效果: 不太容易上!!!!!!!!! 但包裝好看!!!!!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.