Author: b***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Comfortable to wear: j’ai trop aimé ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 金色
Price: HK$169.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Other |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 56 cm |
| SKU | sb2405220245772686 |
Author: b***b
Date:
Review: Comfortable to wear: j’ai trop aimé ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 金色
Author: z***y
Date:
Review: Good quality to be honest lovely
顏色: 金色
Author: a***2
Date:
Review: I love it so mych wow
顏色: 金色
Author: a***2
Date:
Review: I love it so much wow
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.