Author: 9***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I really appreciate it very much 🙏😊
顏色: 酒紅色
Price: HK$189.00
| Color | Burgundy |
| Type | No Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 220 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2306086766522063 |
Author: 9***3
Date:
Review: I really appreciate it very much 🙏😊
顏色: 酒紅色
Author: a***a
Date:
Review: very nice
顏色: 酒紅色
Author: m***3
Date:
Review: ناااار من الاخر لون وقصه وطول حلوة وايد تستاهل المشترى نفس الصورة لبستها وصورت عشان اتشوفونها عدل لونها يناسب اغلب البشرات انصح بشرائه لا تفوتونها
顏色: 酒紅色
Author: e***i
Date:
Review: جميل ورائع ومطابق للصورة انصح بشراءة
顏色: 酒紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.