Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: منتج رائع انصح بشرائه شكرا شي أن
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$59.19
Original Price: HK$70.33
| Material | Silicone |
| Model | JBL TUNE 290 |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 8.6mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Noise Cancelling | Sound Isolation |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260225160507504727367 |
Brand Name: JBL
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/JBL-sc-014480972.html
Quality: 9092449 people said the quality is very good!
Author: k***a
Date:
Review: منتج رائع انصح بشرائه شكرا شي أن
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: p***t
Date:
Review: Por el precio no esperes más pero... NO SON ORIGINALES, son una copia muy bien fabricada.
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.