Author: s***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This item js excellent and easy to use. The quality is top notch and the size is precise as described, really a perfect shopping experience, I really like!
顏色: 藍色
Price: HK$584.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Media Card Reader |
| Battery Life | 5-8h |
| Color | Blue |
| Brand | Unisoc |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Screen Size | 10.1" |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Cell Capacity | 5000-5999mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se25080633227372934 |
Brand Name: TABWEE
Quality: 8531376 people said the quality is very good!
Author: s***r
Date:
Review: This item js excellent and easy to use. The quality is top notch and the size is precise as described, really a perfect shopping experience, I really like!
顏色: 藍色
Author: n***2
Date:
Review: I am satisfiedwith the product
顏色: 粉色
Author: g***8
Date:
Review: I'm amazed! It's beautiful and working. Thank you so much.!
顏色: 粉色
Author: d***o
Date:
Review: جميل اوى
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.