Author: a***0
Date:
Review: Llegado a tiempo, viene de muy buena calidad muy bien protegido
顏色: 藍白色
Price: HK$492.00
| Color | Blue and White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Triple Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 40W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | >10000LM |
| SKU | sq2405281281210324 |
Brand Name: TBMX
Quality: 9207697 people said the quality is very good!
Author: a***0
Date:
Review: Llegado a tiempo, viene de muy buena calidad muy bien protegido
顏色: 藍白色
Author: e***2
Date:
Review: llego en buen estado, se ve de buena calidad.
顏色: 藍白色
Author: Y***O
Date:
Review: A un súper precio acsecible, es ideal para colocar en coches, carros o motocicleta
顏色: 藍白色
Author: a***0
Date:
Review: hermoso viene en su talla y diseño 👌 ♥️ 😍 💕 😊 🙌 👌 ♥️ 😍 💕 😊 🙌 👌 ♥️ 😍 💕 😊 🙌 👌 ♥️ 😍 💕 😊 🙌 👌 ♥️ 😍 💕 😊 🙌 👌 ♥️ 😍 💕 😊 🙌 👌 ♥️ 😍 💕 💝💝💝💝💖💖💖💖💖💖💖💖✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️🌸❤️❤️❤️❤️🙌🙌🙌🙌🙌🙌🌸🌸🌸🌸🏵🏵🏵🏵🏵🏵🏵🏵🏵😘🏵🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌼🌺🌺🌼🌺🌺🌺🌺🌼🌼💖💖💖
顏色: 藍白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.