Author: D***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 價格便宜又可愛,還沒使用,但看了也開心!
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Price: HK$20.35
Original Price: HK$37.00
| Material | PP |
| Ideal for | Women |
| Color | Hot Pink |
| Type | Hair Rollers |
| Batteries Included | No |
| 寬度 | 10 cm |
| 長度 | 30 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb2312269473482927 |
Author: D***e
Date:
Review: 價格便宜又可愛,還沒使用,但看了也開心!
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Author: x***5
Date:
Review: 質量非常好,與賣家描述的完全一致, 真的很喜歡,完全超出期望值,發貨速 度非常快,包裝非常仔細、嚴實,物流公司服務態度很好,運送速度很快,很滿意的一次購物質量很好
顏色: 玫紅色
尺寸: 均碼
Author: b***1
Date:
Review: 非常可愛,期待使用效果。
顏色: 玫紅色
尺寸: 均碼
Author: v***9
Date:
Review: 很讚很喜歡物美價廉出貨快
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.