Author: p***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: עדיין לא פתחתי מקווה שאהיה מרוצה
顏色: 挑染米色
Price: HK$129.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 145 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260323163633263694578 |
Author: p***a
Date:
Review: עדיין לא פתחתי מקווה שאהיה מרוצה
顏色: 挑染米色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.