Author: n***h
Date:
Review: i really love the product and will definitely order more
顏色: 黑棕色
Price: HK$327.60
Original Price: HK$346.00
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | HD Lace |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 115 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb251023755696977356 |
Author: n***h
Date:
Review: i really love the product and will definitely order more
顏色: 黑棕色
Author: f***i
Date:
Review: Hairstyle stylishness: This wig OMG 💓🥺🤭🥰 I love it it looks great and feels like human hair too, I have not used any heat on it yet
顏色: 漸變金色
Author: i***n
Date:
Review: Finally!! The perfect wig! So natural looking. Although i had to stitch them because i have a very small head
顏色: 黑棕色
Author: c***4
Date:
Review: love it. it is beautiful 😍
顏色: 酒紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.