Author: p***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 吸力很強 不過第一次用的朋友要小心使用 避免在同一個臉的部位重複使用
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$64.00
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | White |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 17 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb25062533339842247 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 8292436 people said the quality is very good!
Author: p***u
Date:
Review: 吸力很強 不過第一次用的朋友要小心使用 避免在同一個臉的部位重複使用
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: e***3
Date:
Review: 東西滿意👍🏿值得信賴,推薦
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: k***6
Date:
Review: 商品正確無誤,寄送速度很快。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 8***7
Date:
Review: 包裝完整 操作簡單 方便
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.