Author: m***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 物超所值,3M再遠的距離都能使用!
顏色: 灰色
尺寸: 3m
Price: HK$34.00
| Material | Copper |
| Length | 3m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Grey |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 40W |
| SKU | sw25060427733572352 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 6075027 people said the quality is very good!
Author: m***6
Date:
Review: 物超所值,3M再遠的距離都能使用!
顏色: 灰色
尺寸: 3m
Author: a***1
Date:
Review: 物超所值,值得信賴。
顏色: 灰色
尺寸: 3m
Author: n***6
Date:
Review: 只能充電不能傳數據 速度普通...
顏色: 灰色
尺寸: 3m
Author: p***l
Date:
Review: I love them and it is very
顏色: 銀白色
尺寸: 3m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.