Author: f***a
Date:
Review: 還不錯,睡覺前會用
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$118.50
Original Price: HK$167.00
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 8.9 cm |
| 寬度 | 4.7 cm |
| 高度 | 12 cm |
| SKU | sv2401068878628215 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 5506855 people said the quality is very good!
Author: f***a
Date:
Review: 還不錯,睡覺前會用
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: s***3
Date:
Review: i use this everyday...in full charge it last for 10 mins..and ems and hear works perfectly..the vibration makes dead skin and dirt come out..lovely
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: j***w
Date:
Review: Does what it says it will do! Only used a handful of times, haven’t seen a difference but it feels nice so I’m happy with it.
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: h***y
Date:
Review: In love with it so much it lifts the face so much recommend same as photo
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.