Author: h***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: AMAZING PRODUCT WOULD BUY IT AGAIN
顏色: 香檳金
尺寸: 均碼
Price: HK$101.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Features | Waterproof |
| Color | Champagne gold |
| Type | Eyebrow Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | 1pc AA |
| Charger Certification | ROHS |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 10.7 cm |
| 寬度 | 2.5 cm |
| 高度 | 2.5 cm |
| SKU | sb251224173954817394691 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 5774364 people said the quality is very good!
Author: h***a
Date:
Review: AMAZING PRODUCT WOULD BUY IT AGAIN
顏色: 香檳金
尺寸: 均碼
Author: I***b
Date:
Review: I really like this one too much
顏色: 香檳金
尺寸: 均碼
Author: p***9
Date:
Review: 💕💕💕💕💗💗💞💞💞💗💗💗💗💕💕💗💗💞💞💗💗💗💗💗💞💞💞💞💞💗💗💗💗💗💞💞
顏色: 香檳金
尺寸: 均碼
Author: z***a
Date:
Review: روووووعه جداااااااااااااا
顏色: 香檳金
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.