Author: f***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 涼涼的,用第一次美白效果沒有特別顯著,但起碼沒有不舒服!
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Price: HK$33.00
| Function | Remove Tooth Stains |
| Color | Baby Blue |
| Type | Teeth Whitening Strips |
| 長度 | 7.9 cm |
| 寬度 | 4.2 cm |
| 高度 | 2.6 cm |
| 淨容量 | 10 ml |
| SKU | sb2306107317710213 |
Author: f***o
Date:
Review: 涼涼的,用第一次美白效果沒有特別顯著,但起碼沒有不舒服!
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Author: c***3
Date:
Review: 好
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Author: 焦***朵
Date:
Review: 包裝感覺還可以,期待有效果
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Author: 8***7
Date:
Review: 還沒使用非常期待
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.