Author: v***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超可愛的沒想到這麼大個,耳朵跟天線有鐵絲可拗,都去買吧
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Price: HK$70.20
Original Price: HK$108.00
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Red |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Special shape |
| Style | Cute |
| Features | Portable |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 20 cm |
| 長度 | 20 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb25041805991145329 |
Author: v***0
Date:
Review: 超可愛的沒想到這麼大個,耳朵跟天線有鐵絲可拗,都去買吧
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: c***6
Date:
Review: 超可愛拜託你們買而且可以裝很多東西可以出其他寶寶的嗎想要拉拉的😭😭😭
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: a***5
Date:
Review: 之前買別的有瑕疵,希望這次沒有
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Author: 8***9
Date:
Review: 很可愛!很好看!很可愛!很好看!很可愛!很好看!很可愛!很好看!
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.