Author: h***l
Date:
Review: wow great combination colors with good materials too...
顏色: Veil
尺寸: 均碼
Price: HK$24.00
Original Price: HK$32.00
| Color | Fortune |
| Texture | Pressed Powder |
| Finish | Matte |
| Type | Palette |
| 高度 | 0.9 cm |
| 長度 | 8.8 cm |
| 淨重 | 4.2 g |
| 寬度 | 3.2 cm |
| SKU | sb25082150919496046 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 3945386 people said the quality is very good!
Author: h***l
Date:
Review: wow great combination colors with good materials too...
顏色: Veil
尺寸: 均碼
Author: 8***3
Date:
Review: 尚未使用 但產品看起來很漂亮 希望使用起來是好用的
顏色: Serendipity
尺寸: 均碼
Author: j***2
Date:
Review: 已經回購非常多次,cp值超級高,也能無條件退貨,很棒
顏色: Serene
尺寸: 均碼
Author: a***1
Date:
Review: 四色眼影上妝效果佳,金色亮粉突顯眼部輪廓。
顏色: Serendipity
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.