Author: A***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還沒開始使用,不知道刷起來的腮紅顏色喜不喜歡
顏色: #3 姜橙
尺寸: 均碼
Price: HK$89.00
| Color | #3 ginger orange |
| Benefits | Highly Pigmented |
| Texture | Pressed Powder |
| Type | Blush Palette |
| 高度 | 1.7 cm |
| 長度 | 7.3 cm |
| 寬度 | 7.3 cm |
| SKU | sb2307266707993547 |
Brand Name: Too Cool for School
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/too-cool-for-school-sc-014187234.html
Quality: 9683147 people said the quality is very good!
Author: A***y
Date:
Review: 還沒開始使用,不知道刷起來的腮紅顏色喜不喜歡
顏色: #3 姜橙
尺寸: 均碼
Author: c***2
Date:
Review: 非常好用有牌子的東西 顏色自然
顏色: #3 姜橙
尺寸: 均碼
Author: z***6
Date:
Review: 價格非常便宜,非常好用
顏色: #1 蜜桃色
尺寸: 均碼
Author: i***9
Date:
Review: 照明與商品吻合且值得回購
顏色: #2 玫瑰色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.