Author: a***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: SNatural | 3 photo(s)
Price: HK$392.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Hairline Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Water Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 150 g |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| 長度 | 20.32 cm |
| SKU | sb2401092274079770 |
Author: a***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: SNatural | 3 photo(s)
Author: L***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money Hair is soft Comfortable and easy to wear True to length
顏色: S1 | 2 photo(s)
Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Like I totally love this hair, it is full, soft and amazing, better than expected and very great deal. Highly recommend from this seller. 😊😊😊😊😊😁😊😊😊😊😁😊😊😊😁😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
顏色: SNatural | 2 photo(s)
Author: 2***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: SNatural | 1 photo(s)