Author: k***3
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Look exactly how I wanted, the sound quality is just ok, but what can you expect for the price
顏色: 白色
Price: HK$41.00
| Material | TPE |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | White |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260123160180540679092 |
Author: k***3
Date:
Review: Look exactly how I wanted, the sound quality is just ok, but what can you expect for the price
顏色: 白色
Author: f***6
Date:
Review: ممتاز انصح فيهم علطول استخدمتهم والصوت جدا واضح😍
顏色: 白色
Author: 8***9
Date:
Review: ー!!!!、、!!!!!
顏色: 白色
Author: .***8
Date:
Review: ❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.