Author: y***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Súper padre la peluca, está bien padre, se ve natural, el chiste es saber cómo se pone solamente.
顏色: 黑色
Price: HK$249.00
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 4*1 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 56 cm |
| SKU | sb2304082383511622 |
Author: y***2
Date:
Review: Súper padre la peluca, está bien padre, se ve natural, el chiste es saber cómo se pone solamente.
顏色: 黑色
Author: V***o
Date:
Review: Peruca linda, e com o tamanho perfeito! Encaracolado belo!
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.