Author: l***1
Date:
Review: 感覺還不錯,還沒有使用過,希望好用☺️☺️☺️
顏色: 白色
尺寸: 1.5M
Price: HK$65.00
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | White |
| Interface | USB-C to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | se2205175555568664 |
Brand Name: UGREEN
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/UGREEN-sc-01473971.html
About: UGREEN成立於2012年,開發多種產品,包括手機、電腦、影音產品等,目標是為用戶提供全方位的數字化解決方案。 UGREEN一直保持品牌原創性。 擁有專業的研發設計團隊,產品行銷全球100多個國家和地區,得到廣泛支持,深受廣大消費者喜愛。
Quality: 3416784 people said the quality is very good!
Author: l***1
Date:
Review: 感覺還不錯,還沒有使用過,希望好用☺️☺️☺️
顏色: 白色
尺寸: 1.5M
Author: w***1
Date:
Review: 線感覺比較粗硬應該比較堅固
顏色: 白色
尺寸: 1.5M
Author: l***4
Date:
Review: 好用真的可以買比蝦皮的官方便宜
顏色: 白色
尺寸: 2m
Author: 6***q
Date:
Review: 好用好用好用好用 可以可以可以可以
顏色: 白色
尺寸: 0.25m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.