Author: 8***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good and beautiful
顏色: 白色
尺寸: 1m
Price: HK$31.53
Original Price: HK$32.00
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | White |
| Interface | Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2407024424255015 |
Author: 8***1
Date:
Review: Very good and beautiful
顏色: 白色
尺寸: 1m
Author: 莉***安
Date:
Review: 非常得好!有實際充過覺得充的非常的快 然後也符合我要的長度 而且很便宜!手機也不會過熱!可以買😊
顏色: 白色
尺寸: 2m
Author: s***6
Date:
Review: 便宜、好用、充電快,但也快壞,推薦購買哦!
顏色: 白色
尺寸: 1m
Author: 徐***慶
Date:
Review: 照片跟寄來收到的物品相符,質感不錯
顏色: 白色
尺寸: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.