Author: a***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 雖未使用,但是對在S H I E N購買的東西很有信心
顏色: 粉綠色
尺寸: 2m
Price: HK$12.00
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | Purple Green |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 100W |
| SKU | sw25051645714773843 |
Brand Name: ESSAGER
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/ESSAGER-sc-014444899.html
Quality: 1955335 people said the quality is very good!
Author: a***r
Date:
Review: 雖未使用,但是對在S H I E N購買的東西很有信心
顏色: 粉綠色
尺寸: 2m
Author: j***1
Date:
Review: 價格公道,使用方便,CP值高。
顏色: 紫綠色
尺寸: 0.25m
Author: b***9
Date:
Review: 價格便宜 質感很棒 非常值得購買 pc值高
顏色: 紫綠色
尺寸: 2m
Author: a***i
Date:
Review: 顏色很繽紛,但好像真的買太短了,不過品質很好充電速度很快
顏色: 紫綠色
尺寸: 0.25m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.