Author: j***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Must get very cute and works well
顏色: 黑色
尺寸: 1m
Price: HK$23.00
| Material | Copper |
| Length | 2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Black |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 12W |
| SKU | sw25062660222783633 |
Brand Name: EAGET
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/EAGET-sc-0141748356.html
Quality: 823990 people said the quality is very good!
Author: j***m
Date:
Review: Must get very cute and works well
顏色: 黑色
尺寸: 1m
Author: m***f
Date:
Review: fast charging 🥰🥰🥰👍👍
顏色: 黑色
尺寸: 2m
Author: 0***5
Date:
Review: Good quality,I am very happy ❤️
顏色: 黑色
尺寸: 2m
Author: 8***4
Date:
Review: terimksh bnyak ssuai pesnn
顏色: 黑色
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.