Author: n***5
Date:
Review: 這個畫出來是比較粗的線條,比較適合要花煙燻或者是舞台效果比較明顯眼妝的蠻適合的。
顏色: Uninterrupted
尺寸: 均碼
Price: HK$24.00
Original Price: HK$32.00
| Color | Uninterrupted |
| Finish | Matte |
| Texture | Pencil |
| Type | Liquid Eyeliner |
| 高度 | 14.35 cm |
| 長度 | 1 cm |
| 寬度 | 1 cm |
| 淨容量 | 0.5 ml |
| SKU | sb25090959504077857 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 7573085 people said the quality is very good!
Author: n***5
Date:
Review: 這個畫出來是比較粗的線條,比較適合要花煙燻或者是舞台效果比較明顯眼妝的蠻適合的。
顏色: Uninterrupted
尺寸: 均碼
Author: s***n
Date:
Review: 👍👍👍👍👍
顏色: Uninterrupted
尺寸: 均碼
Author: w***2
Date:
Review: 很棒, 質量很好會再回購。
顏色: Uninterrupted
尺寸: 均碼
Author: c***e
Date:
Review: Actually so nice
顏色: Uninterrupted
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.