Author: i***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: entrega rápida e bem embalado amei q esse perfume voltou um dos meus favoritos
顏色: 1 瓶 - Urban Classic MAS 100ml - 普通裝
Price: HK$252.58
Original Price: HK$265.19
| Material | Glass |
| Scent Type | 1 Unit - Classic Men's 100ml - Regular |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Gender | Men |
| 長度 | 11 cm |
| 寬度 | 16 cm |
| 高度 | 6 cm |
| 淨重 | 199 g |
| 淨容量 | 100 ml |
| SKU | sb25061285006311636 |
Brand Name: Natura
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Natura-sc-014306122.html
Quality: 4935014 people said the quality is very good!
Author: i***7
Date:
Review: entrega rápida e bem embalado amei q esse perfume voltou um dos meus favoritos
顏色: 1 瓶 - Urban Classic MAS 100ml - 普通裝
Author: s***6
Date:
Review: Melhor que eu usei até hj
顏色: 1 瓶 - Urban Classic MAS 100ml - 普通裝
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.