Price: HK$3,834.00
Original Price: HK$4,362.01
二手Apple A+95新 iPhone 13 Pro A15仿生晶片 6GB內存 128GB/256GB存儲 5G通訊網絡 6.1英寸 OLED超視網膜XDR屏幕 2532x11170分辨率 自適應120Hz刷新率 後置三攝1200萬像素 視訊播放最長22小時 IP683 多種重量 2038383 38038038038038030像素 38030000033像素圖像。針對攝影愛好者/性能追求者/商務人士的高階智慧型手機使用者群體
| Color | Silver |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 Pro |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Good |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2560 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw251030277679798946 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4625094 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.