Author: i***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks almost brand new, very minimal or no scratches. Screen is clean. Feels like new but technically used.
顏色: 隨機顏色 優先發在最好品質
Price: HK$2,643.32
Original Price: HK$2,758.00
| Material | Aluminum |
| Screen Resolution | 2160x1620 |
| Color | Random Colors Will Be Prioritized for the Highest Quality. |
| Screen Size | 10.9" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251111938534494599 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 1376280 people said the quality is very good!
Author: i***7
Date:
Review: Looks almost brand new, very minimal or no scratches. Screen is clean. Feels like new but technically used.
顏色: 隨機顏色 優先發在最好品質
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.