Author: h***9
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
Review: Bad
顏色: 紫色
Price: HK$1,713.00
Original Price: HK$2,079.94
| Color | Purple |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 11 |
| Network | 3G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1920*1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw251120101114840277 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4995779 people said the quality is very good!
Author: h***9
Date:
Review: Bad
顏色: 紫色
Author: d***a
Date:
Review: packaging was not good and the phone is having an issues pon the phone call.
顏色: 黑色
Author: j***8
Date:
Review: غير راضي أبدا
顏色: 紫色
Author: t***b
Date:
Review: جميل جدا جدا جدا كأنه جديد
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.