Author: M***u
Date:
Review: The body is perfect love it but not sure if its functioning cz its off and it doesnt include charger
顏色: 黑色
Price: HK$1,108.00
Original Price: HK$2,461.96
| Material | ABS |
| Features | None |
| Condition | Used |
| Additional installation costs | Not Applicable |
| Color | Black |
| Brand | Lenovo |
| Screen Size Range | 14" - 14.9" |
| Screen Size | 14.0" |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Family | Core i5 |
| CPU Generation | Other |
| GPU Brand | Intel |
| GPU Model | Other |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Windows 10 |
| Laptop Type | Normal Laptops |
| GPU Memory | Shared Memory |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | DDR3 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se260119173839998464924 |
Brand Name: Lenovo
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Lenovo-sc-014138194.html
About: 聯想是一家成立於中國的全球科技公司,業務遍及 180 個市場。 著眼全球發展,聯想在業界建立了多元化的企業文化和運營模式,服務全球超過10億用戶。 作為科技行業值得信賴的全球領導者,聯想幫助客戶掌握明天的技術並改變今天的世界。
Quality: 6049033 people said the quality is very good!
Author: M***u
Date:
Review: The body is perfect love it but not sure if its functioning cz its off and it doesnt include charger
顏色: 黑色
Author: m***3
Date:
Review: No charger no charge in the laptop 💻 switch off laptop your are sending plz don't buy any 🙏 one my humble request for all of you 🙏
顏色: 黑色
Author: n***2
Date:
Review: جميل لكن من غير شاحن تقديم حصوله قبل توفر المال
顏色: 黑色
Author: e***3
Date:
Review: كيف وصل من غير شاحن 😡😡
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.