Author: h***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 實體商品與賣場圖片相符,CP值高。
顏色: 彩色
尺寸: Black-3.5mm Jack
Price: HK$44.67
Original Price: HK$46.00
| Material | ABS |
| Driver Unit | 10mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Multicolor |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25041455202594940 |
Author: h***9
Date:
Review: 實體商品與賣場圖片相符,CP值高。
顏色: 彩色
尺寸: Black-3.5mm Jack
Author: a***n
Date:
Review: 好用愛用認真用,已回購超多次了!大推!
顏色: 彩色
尺寸: Black-Type C
Author: j***5
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 彩色
尺寸: Black-3.5mm Jack
Author: r***7
Date:
Review: 耳機使用上還不錯,音質棒
顏色: 彩色
尺寸: Type-C Black Bag
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.