Price: HK$16,142.00
| Condition | New |
| Color | Mica Silver |
| Brand | HP |
| Screen Size Range | 15" - 15.9" |
| Screen Size | 15.6" |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Family | Core i5 |
| CPU Generation | 12th Gen |
| GPU Brand | Intel |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Windows 11 |
| Laptop Type | Gaming Laptops |
| GPU Memory | 4GB |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Screen Refresh Rate | 144Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Power Adapter |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se2409058750009777 |
Brand Name: HP
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/HP-sc-0141748535.html
Quality: 2055375 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.