Author: l***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 小巧精緻 商品在水準之上,便利快捷的配送服務
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Price: HK$23.14
Original Price: HK$24.00
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Green |
| Type | Wide Tooth Comb |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 20.5 cm |
| 寬度 | 8.5 cm |
| 高度 | 3.5 cm |
| SKU | sb2205034313543045 |
Brand Name: WANMEI
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/WANMEI-sc-0142053787.html
Quality: 8208148 people said the quality is very good!
Author: l***0
Date:
Review: 小巧精緻 商品在水準之上,便利快捷的配送服務
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: 8***1
Date:
Review: 頭髮打結可以用 但頭髮太多了 沒有感覺快乾
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: r***7
Date:
Review: 很輕薄的梳子,大小適中,很好用。因為結構很單純,所以如果有卡頭髮,很好清潔。
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: h***5
Date:
Review: 商品品質良好很實用 價錢優惠划算
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.