Author: j***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: thanks you seller, nice
顏色: 白色
Price: HK$37.55
Original Price: HK$41.00
| Material | TPE |
| Color | White |
| Wireless Version | None |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | On-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | None |
| Wireless Property | None |
| Features | Button Control |
| Interface | 3.5mm |
| Compatible Devices | Smartphone |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Semi-open-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se25090576638717001 |
Author: j***t
Date:
Review: thanks you seller, nice
顏色: 白色
Author: L***m
Date:
Review: nice one after 3yrs I order again headset so nice good so much ☺️☺️☺️
顏色: 白色
Author: H***m
Date:
Review: حللووووه دائما اطلب سماعاتي من شي ان 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
顏色: 白色
Author: u***7
Date:
Review: رائع وقوي جميل حميلل عجبني مره
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.