Author: l***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 真的好用,物美價廉。
顏色: 黑色
尺寸: 黑色3.5mm
Price: HK$23.00
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 5mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260203182441584366161 |
Author: l***4
Date:
Review: 真的好用,物美價廉。
顏色: 黑色
尺寸: 黑色3.5mm
Author: t***1
Date:
Review: مرررررررررررراااااااااااااااااا رررررررررووووووووعةةةةةة
顏色: 黑色
尺寸: 黑色3.5mm
Author: k***1
Date:
Review: المنتج جميييل واللون حلوو والحجم مناااسب والقماش نفس الصوره اي منتج من منتجات شي ان فاخر وقيمته عاليه شككراا شييي ان
顏色: 黑色
尺寸: 黑色+Lightning
Author: r***7
Date:
Review: جيييييييييييييييييده جددددددددااااا
顏色: 黑色
尺寸: 黑色3.5mm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.