Author: a***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 比想像更輕薄,符合我的需求。音質尚可。
顏色: 白色
Price: HK$55.00
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Wireless Version | None |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | On-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Sport |
| Noise Cancelling | None |
| Wireless Property | None |
| Features | Lightweight |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | None |
| Earcup Style | Semi-open-back |
| Microphone Type | None |
| SKU | se25021530929965405 |
Author: a***3
Date:
Review: 比想像更輕薄,符合我的需求。音質尚可。
顏色: 白色
Author: l***1
Date:
Review: 很不錯,非常喜歡!!
顏色: 黑色
Author: c***2
Date:
Review: 一摸一樣
顏色: 白色
Author: 張***翎
Date:
Review: 音質非常的好又很輕很方便收納
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.