Author: k***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Soft and quality hair, easy to wear and true length
顏色: Natural Black
Price: HK$189.00
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 82 g |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 頭圍 | 22 cm |
| 直徑 | 10 cm |
| SKU | sb25102126678970808 |
Author: k***5
Date:
Review: Soft and quality hair, easy to wear and true length
顏色: Natural Black
Author: k***5
Date:
Review: Nice hair, easy to wear, soft and affordable
顏色: Natural Black
Author: a***3
Date:
Review: ريحتها خااايييسة وماوصلت نفس الصورة اصلاً
顏色: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.