Author: a***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to wear: j’a Hair Softness: 🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤 I like my hair very much thank you 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
顏色: Natural Black
Price: HK$267.00
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Afro Kinky/Curly |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 100 g |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 頭圍 | 22.5 cm |
| 直徑 | 10 cm |
| SKU | sb260225160885458886532 |
Author: a***o
Date:
Review: Easy to wear: j’a Hair Softness: 🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤 I like my hair very much thank you 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
顏色: Natural Black
Author: K***n
Date:
Review: Thank you SHEIN, i love my items so much🥰 i cant wait to order again 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
顏色: Natural Black
Author: c***s
Date:
Review: Muy lindo y de buena calidad, me encanta 😻
顏色: Natural Black
Author: a***3
Date:
Review: gostei
顏色: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.