Price: HK$466.00
| Material | Human Hair |
| Color | Brown |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Hair Color | Brown |
| Human Hair Content | 40% |
| Material Details | Human Hair, High Temperature Fibre |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 25 cm |
| 淨重 | 147 g |
| 頭圍 | 5 cm |
| SKU | sb260507173528090275894 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.