Author: t***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: excelente compra funciona al 100
顏色: 藍色
Price: HK$87.28
Original Price: HK$256.27
| Material | Aluminum |
| Color | Blue |
| Color Temperature | 6000K |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 20W |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq2402221811897812 |
Author: t***o
Date:
Review: excelente compra funciona al 100
顏色: 藍色
Author: j***7
Date:
Review: muy bonito
顏色: 黃色
Author: k***z
Date:
Review: De buena calidad color y diseño corresponde
顏色: 藍色
Author: d***z
Date:
Review: Llegaron bien y llego rápido jejee
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.