Author: j***a
Date:
Review: maganda at maayos ang pagkabalot
顏色: 黃色
Price: HK$1,980.00
| Color | Black |
| RAM | 8G |
| Connection Method | Infrared |
| Interface | Type C |
| Brand | POCO |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 8300+ |
| SKU | sw2401107011323512 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 6656112 people said the quality is very good!
Author: j***a
Date:
Review: maganda at maayos ang pagkabalot
顏色: 黃色
Author: b***8
Date:
Review: Very satisfied thanks I ordered again next time
顏色: 灰色
Author: s***h
Date:
Review: wow that looks amazing x x glad you enjoyed your day off and sell it and get a new one for you Tatay
顏色: 黑色
Author: s***h
Date:
Review: wonderful news about the new year and the new year is the best way
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.