Price: HK$1,253.73
| Color | Purple |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco C85 |
| Screen Size | 6.9" |
| Rear Camera | 50MP |
| Condition | Used |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw251224040863654070174 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 8629301 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.